Garanti Cep Şifrematik

Garanti anlık şifre talep uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,2 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma T. Garanti Bankasi A.S.
Garanti Cep Şifrematik, uygulaması android işletim sistemine ve 1,6 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için yazılmış, Anlık olarak mobil cihazınızdan garanti bankası üzerinden kart güvenlik şifresi talep edebileceğiniz bir uygulamadır.
Garanti Cep Şifrematik, uygulaması android işletim sistemine ve 1,6 üzeri sürümüne sahip kullanıcılar için  yazılmış, Anlık olarak mobil cihazınızdan garanti bankası üzerinden kart güvenlik şifresi talep edebileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulama garanti bankası tarafından kart ve hesap güvenliğinizi maksimuma çıkarmak için geliştirilen bir yazılımdır. Uygulama ile cep şifrematik, garanti bankası internet ve cep şube işlemlerini gerçekleştirme, ekstra güvenlik sağlayan tek kullanımlık şifre talep isteği gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın en güzel tarafı ise tek kullanımlık şifre sayesinde sizin giriş yaptığınız şifre ile bir başkası asla giriş yapamıcak konumda olunmasıdır.

Uygulamada ayrıca, garanti mobil işlemleri gerçekleştirebilecek olmanız ise bankacılık adına en kolay adımlardan birisidir.
Garanti Cep Şifrematik indir